Soome

Käisime perega soomes. Sõitsime eelneva päeva õhtuks Tallinnasse tuttavate juurde, kes ka meiega Soome tulid. Hommikul ärkasime 6.00. Vedasime asjad autosse ja sõitsime sadamasse. Sõitsime laevaga soome. Laeva peal me väga ringi ei liikunud. Laev rappus ja natuke paha oli olla. Kuna mul oli ka väsimus, siis kõik olime ühe koha peal ja mina veidi pikutasin. 

Soomes läksime Superparki. See on nagu lõbustus-/seikluspark. Seal oli batuute, mänge…SEAL OLI VÄGA LAHE. Pärast läksime poodidesse kust sain kaks paari trennipükse: siia lisan varsti pildid

Tagasiteel sadamasse käisime läbi Starbucksist ja Lushist. Pärast jäi kripeldama Starbucksist üks termos ja Lushist megaodav vannipall. Aga see on okei. 

Tagasisõit laevaga oli jube. Istusime täpselt poe ukse ees ja ikka oli tahtmine sisse põigata. Aga kuna laev rappus hakkas mul paha. Oksele ei hakanud aga mega rõve oli olla. Kui olime Eestisse jõudnud võtsime enda auto(soomes käisime tuttavate omaga), ja hakkasime koju sõitma. Vahepeal oli Eestisse saabunud ka lumi, mis on väga tore ja ka külmale ei saa vastu panna kuna seda on Eestis niigi vähe. 

Need on ainult kolm asja nende paljude asjade seast.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s